تدریس نرم افزارهای تخصصی ژئوتکنیک

تدریس نرم افزارهای تخصصی ژئوتکنیک شامل تمامی نسخه های نرم افزار Plaxis (اعم از Plaxis 2D، Plaxis 3D Foundation و Plaxis 3D Tunnel) و Geostudio (ماژول های SEEP/W، SLOPE/W، SIGMA/W و QUAKE/W)، نرم افزار Abaqus و نیز سایر نرم افزارهای تخصصی ژئوتکنیک بصورت فشرده و کاملاً کاربردی انجام می شود.

دوره های آموزشی گروه ژئوتکنیکا بصورت خصوصی و گروهی (حضوری) و الکترونیکی (غیرحضوری) برگزار می گردند.

تدریس خصوصی:

در حال حاضر تدریس خصوصی Geostudio و تدریس خصوصی Plaxis فقط در شهرهای تهران، کرج، مشهد، اصفهان و شیراز برگزار می شود. مدت زمان هر جلسه ۷۵ دقیقه می باشد. تدریس در محل مورد درخواست هنرجو  انجام شده و می بایست یک دستگاه رایانه/لپ تاپ بهمراه نرم افزار مورد نظر در محل موجود باشد. در صورت عدم دسترسی به مکان تدریس  مناسب، امکان برگزاری کلاس در محل کار استاد نیز وجود دارد.

تدریس گروهی:

در صورت رسیدن به حدنصاب، دوره های گروهی در شهرهای دیگر نیز قابل برگزاری است. با توجه به تعداد شرکت کنندگان، طول دوره، محل برگزاری و… از سوی ژئوتکنیکا تخفیفاتی در نظر گرفته می شود. همچنین سازمان ها و موسسات آموزشی سراسر کشور نیز می توانند با استفاده از مدرسین ژئوتکنیکا اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نرم افزارهای ژئوتکنیک نمایند. محل برگزاری دوره های گروهی می بایست مجهز به دیتاپروژکتور باشد.

تدریس الکترونیک (غیرحضوری):

در این روش با استفاده از نرم افزار TeamViewer، صفحه نمایش رایانه هنرجو از راه دور قابل مشاهده و کنترل است و روند آموزش، توضیحات و حل مسائل مستقیما بر روی کامپیوتر هنرجو انجام می شود. همچنین ارتباط صوتی دو طرفه در طی کلاس برقرار بوده و هنرجو می تواند پرسش های خود را در لحظه مطرح نماید. در نتیجه دوره های غیرحضوری از نظر اجرایی عملاً تفاوتی با دوره های حضوری نداشته بلکه مزیت آن این است که می توان در روزها و ساعاتی که امکان برگزاری کلاس های حضوری وجود ندارد به آموزش پرداخت. مدت هر جلسه غیرحضوری ۶۰ دقیقه می باشد. از نظر فنی یک خط ADSL خانگی با سرعت متوسط کفایت می کند. نرم افزار TeamViewer را از اینجا دانلود کنید.

مشاهده سرفصل کلی دوره ها

توجه:

جهت اطلاع از جزئیات و هزینه دوره های آموزشی با ما تماس بگیرید (مشاوره رایگان).

کلیدواژه ها: تدریس نرم افزارهای تخصصی ژئوتکنیک، تدریس نرم افزار های ژئوتکنیک، تدریس نرم افزار ژئوتکنیک، آموزش نرم افزارهای ژئوتکنیک، کلاس های آموزش نرم افزار ژئوتکنیک، آموزش Plaxis، آموزش Geostudio، آموزش SEEP/W، آموزش SLOPE/W، آموزش SIGMA/W، آموزش QUAKE/W، آموزش FLAC، آموزش UDEC، آموزش ۳DEC، آموزش Rocscience، آموزش Phase2،  آموزش Abaqus، آموزش Matlab، آموزش آباکوس ژئوتکنیک، آموزش متلب ژئوتکنیک، کلاس Plaxis، کلاس Geostudio، کلاس نرم افزار ژئوتکنیک