رویه کاری

ضمن عرض سلام و تشکر از شما بازدیدکننده گرامی توجه شما را به موارد زیر جلب می گردد:

شرایط و قوانین شبیه سازی و انجام پروژه ها

۱ – دست اندرکاران این سایت از نگارش هرگونه پایان نامه بعلت غیرعلمی، غیراخلاقی و غیرشرعی بودن آن معذورند. به منظور تشویق افراد نسبت به جلوگیری از این عمل نادرست، مشاوره جهت انتخاب پایان نامه با موضوعات مرتبط با خاک و پی بصورت رایگان انجام می شود.

۲- به منظور پرهیز از هرگونه دین متقابل، روند انجام پروژه ها بصورت مرحله به مرحله می باشد. بدین صورت که پس از توافق اولیه، پروژه با توجه به حجم آن به بخش (فاز) هایی تقسیم بندی شده و کسری از مبلغ کل آن (با توافق طرفین) بعنوان پیش پرداخت از سوی مشتری واریز می گردد. پس از انجام هر فاز نمونه ای از آن برای مشتری ارسال شده و پس از تسویه حساب کامل فاز مذکور، نسخه کامل آن برای وی ارسال می گردد. لذا در پایان هر فاز پروژه، مسئولیتی در قبال طرفین نبوده و هر یک از طرفین می توانند نسبت به فسخ فازهای بعدی پروژه اقدام نمایند.

۳- پس از توافق و شروع مراحل پروژه، مشتری مجاز به تغییر فرضیات و اهداف آن نیست و ژئوتکنیکا مسئولیتی را در این باره نمی پذیرد.

۴- گروه ژئوتکنیکا تنها به انجام شبیه سازی ها و تحلیل ها با توجه به شرایط و فرضیات پروژه می پردازد لذا هیچ گونه مسئولیتی را در قبال میزان صحت و دقت نتایج تحلیل ها نمی پذیرد. اکیداً توصیه می شود که از به کار گیری نتایج آن در پروژه های عمرانی بدون هماهنگی و تایید مشاورین ذیصلاح جداً خودداری گردد.

۵- در مواردی که به عللی از قبیل مشغله کارشناسان رسمی ژئوتکنیکا یا عدم توانایی ایشان در موضوع پروژه امکان پذیرش پروژه ای مقدور نباشد، این امکان وجود دارد که ژئوتکنیکا با درخواست مشتری اقدام به ارسال صورت پروژه برای کارشناسان بیرون از مجموعه نماید. در این موارد ژئوتکنیکا صرفاً به معرفی طرفین پرداخته و مسئولیتی در قبال پرداخت ها، حسن انجام کار و… نخواهد داشت. لذا توصیه می شود مشتریان گرامی با شناخت کافی نسبت به همکاری با این دسته از کارشناسان اقدام نمایند.

۶- کلیه کارشناسان رسمی ژئوتکنیکا دارای ایمیل با پسوند دامنه ژئوتکنیکا می باشند. سایر افرادی که خود را از طرف این مجموعه معرفی نمایند مورد تأیید این مجموعه نیستند.

شرایط فروش نرم افزار/کتاب/نمونه پروژه

۱ – هرگونه تکثیر و نشر مجدد از محتوای تولید شده توسط گروه ژئوتکنیکا اعم از راهنمای نرم افزار، نمونه پروژه و… بدون اجازه کتبی از مدیریت گروه ممنوع بوده و از مجاری قانونی قابل پیگرد است.

۲ – هر یک از نرم افزارهای ارائه شده در سایت از نظر صحت نصب کنترل شده اند و وضعیت سازگاری آن ها با نسخه های مخلتف انواع سیستم عامل ذکر شده است. گروه ژئوتکنیکا هیچگونه مسئولیتی در مورد عدم کارکرد نرم افزارهای یاد شده به هر علت (نسخه نامناسب سیستم عامل، ناسازگاری با سخت افزار و سایر نرم افزارها، صحت نتایج و…) را نمی پذیرد.

۳ – کلیه پرداخت ها اعم از پیش پرداخت ها و پرداخت ها پس از تسویه قابل استرداد نمی باشند.

توجه: هرگونه توافق و خدمت رسانی از سوی ژئوتکنیکا به منزله مطالعه و پذیرش تمامی موارد این نوشته از سوی مشتری می باشد. همچنین ژئوتکنیکا این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان رویه کاری خود را تغییر داده و نسبت به اضافه، تغییر و حذف عناوین آن اقدام نماید.